Harmony Clean Flat Responsive WordPress Blog Theme

filmy... znowu

4.11.08 Kasia i Przemo 5 Comments Category : , ,

Zamykając rozdział filmowy z Iranu.... :)

W ramach przypomnienia, wstawiliśmy jakiś czas temu nasz film z Iranu:Teraz przyszedł czas na kolejne... miniprodukcje :)

#1 - niewykorzystane sceny do filmu z Iranu, bardziej kulisy i śmieszne sytuacje niż jakaś kontynuacja... ;)#2, no i jeszcze zlepek tego co nakręciliśmy w Turcji, którą przejechaliśmy za 10$ i w Grecji, w której spędziliśmy kilka dni... :)POZDRAWIAMY:)

RELATED POSTS

5 comments

 1. Witam, od jakiegoś czasu czytam wasz blog i tym razem postanowiłem skomentować, a co mi tam ;)Filmiki jak dla mnie pierwsza klasa, jak na wykonanie "domowe" to montaż i dobranie muzyki bardzo profesjonalne, nawet w taki dzień jak dziś (szaro, ponuro, mgła i brak mocy do czego kol wiek) potrafią rozbawić i naładować pozytywną energią. Trzymajcie tak dalej!

  OdpowiedzUsuń
 2. Od razu widać pozytywne wibracje u Was :)
  Pozdrawia serdecznie - wierna Kibicka :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Super :D
  /jarkensik

  OdpowiedzUsuń
 4. dzięki za pozytywny oddżwięk:)
  co do domowego montażu to... tak naprawdę to te filmy mogły być zmontowane 15x lepiej, gdyby tylko... chciało się komuś nad tym siedzieć (i miałby na to czas :p). Niemniej my jesteśmy z nich zadowoleni, szczególnie, że są "w miarę", biorąc pod uwagę, że na każdy poświęconych było tylko kilka godzin :)
  Pozdrawiamy:) I cieszymy się, że komuś jeszcze podoba się i powoduje uśmiech te kilka minut filmu.. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dopiero obejrzałam.
  Co ja będę się powtarzać... Się powtórzę... Jesteście niesamowici!!!:*
  Lalla

  OdpowiedzUsuń