Harmony Clean Flat Responsive WordPress Blog Theme

Wiosennych rowerów szał!

26.4.10 Kasia i Przemo 0 Comments Category :

Już od jakiegoś czasu korzystamy z przyjemnego ciepła wiosny i do pracy zasuwamy na rowerach. Przemo 6km, Kasia 7 :). Dla zdrowia, dla przyjemności. A w weekendy po szkole wybieramy się na krótsze i dalsze wypady. Tydzień temu wybraliśmy się do Oławy. Wyszło nam 65km. Wczoraj zrobiliśmy ok. 80km do Trzebnicy i z powrotem, całkiem okrężną drogą.
Dziś Kasia nie może się ruszać, nie może siedzieć :D.ZA MIASTO :DAch! a razem z wiosną nasze mieszkanko zapełnia się ludźmi!
Najpierw w piątek przyjechała Sonia, którą poznaliśmy w Gdyni [przyjechała z CS do Kini], wraz ze swoimi znajomymi. Została z nami do niedzieli rano. Sonia - niesamowita, kochana osóbka z którą można rozmawiać, rozmawiać, rozmawiać!
A w niedzielę przyjechały Gosia i Asia z Gdańska. Tzn z Rumii :D. I teraz niestety już pojechały, bo wybierały się w góry i u nas zatrzymały się tylko na noc :(.
Również z dziewczynami super się rozmawiało, rozmawiało, rozmawiało i chciało by się jeszcze i jeszcze. Czas niestety nie pozwalał. O 3 nad ranem stwierdziliśmy, że skoro dziewczyny rano wstają by dalej ruszyć w góry to powinny iść spać. A rano, przy śniadanku też się zasiedzieliśmy i zamiast wyjechać o 10, pojechały o 11, ale od nas w góry bliziutko, więc na pewno dadzą radę jeszcze dziś znaleźć się na szlaku!

RELATED POSTS

0 comments