Harmony Clean Flat Responsive WordPress Blog Theme

autostopowo:)

27.4.10 Kasia i Przemo 2 Comments Category :

Pakujemy się właśnie i za chwilkę wyjeżdżamy:)
Najpierw na kilka dni do przyjaciół z Trójmiasta, a 1-3 maj spędzimy pod znakiem mistrzostw autostopowych z Sopotu do Pragi:)
Także mocno autostopowo przez kilka dni...

Wszem i wobec, oficjalnie i publicznie, urzędowo i formalistycznie możemy również napisać jak najprawdopodobniej:) będzie wyglądał nasz indyjski, ślubny:) wyjazd.
Było dużo opcji, wyjazdy krótsze i bardzo długie, których już prawie byliśmy pewni. Stwierdziliśmy jednak, że to jeszcze nie jest moment na dłuższe wyjazdy, na te przyjdzie jeszcze odpowiednia chwila. Niemniej jednak, do Indii dojedziemy autostopem:):). Między innymi przez nasz ukochany Iran i jesteśmy z tego powodu niesamowicie szczęśliwi:). No, także od lipca nie będzie nas koło trzech miesięcy:)... jeśli wszystko pójdzie tak jak powinno pójść i nic się nie zmieni.
Dość pisania, bo robi się wieczór i trzeba gonić na wylotówkę w północną stronę:).
No to Jalla!

RELATED POSTS

2 comments

  1. Jeeee!! kibicuje wam najszczerzej jak moge!! i zazdroszcze, rzecz jasna!!:) swietny pomysl z indiami i swietna koncepcja dojechania tam przez lad autostopowy!! i pozdrawiam gosie i asie z gdanska, czyli rumi (czyli tam gdzie mieszkaja moi rodzice), wiec swiat malutki!
    Buziaki i pozdrowienia z singapuru!

    OdpowiedzUsuń